päike ja lihased

On lõppemas kolmas päev. Tehtud on suur samm edasi. –

Mul ei ole enam õhtu lõpus meeles kõik laused, mida ma päeva jooksul olen öelnud ja ma ei loe neid kahe käe sõrmedel kokku. Ilm on võtnud kätte ja muutunud kevadeks. Ärgu ma muidugi hõisaku enne õhtut, aga täna paistis küll päike ja taevas oli helesinine ja pilvetutsakutega. Millega teie näiteks õues käite? Mina näiteks pluusi väel.

Pärast eilset õhtut, kui rääkisime gruppides, mida ootame enda arengus, enda ainelises arengus ja grupi arengus, sain aru, et teistel on ka sellised hirmud nagu minul ja neil ei ole sotsiaalseid supervõimeid. Nüüd ma enam ei karda oma hirme. Ja see on väga vabastav tunne.

Ühesõnaga kõik liigub, ma liigun. Väga lahe on areneda. Soovitan kõigil areneda. Võib ka üksinda nurgas areneda.

Veidi ka ebafilosoofilist juttu. Saime tuletõrje väljaõppe koolituse. Mida rohkem meile räägiti, et lõbu pärast ei tasu voolikutega hullata, seda suurem kiusatus tekkis inimestel hakata üllatusdušše tegema. Õpetussõnu jagas siinne kuldkäpp Polle. Ta on siin väga hinnatud – hindega 5+. Nunnu.

Saime veel asju. Saime koostatud komiteed. Registreerisin end kohe hoolega. Olen nüüd kolmes komitees – filmiõhtute korraldajad, (teema)pidude korraldajad ja kroonikud. Mida rohkem seda uhkem. Kes teeb, see jõuab. Inimest tuleb hoida tegevuses. Kes ei tee, see ei saa.. 🙂

Täna oli murranguline päev. Toimus tsirkusetrenn, kus õppisin täiesti uue jõutrenni meetodi. Töötab põhimõttel, et pead oma lihased paariks sekundiks ajama täispingesse ja siis lõdvestama. Väga mõnus ja väidetavalt ka väga efektiivne. Superrrrmõnna!

Lisaks oli murranguline päev minu suhtlusmaastikul. Rääkisin sellest küll juba üleeelmises lõigus, aga kui ma seda kirjutasin, ei olnud asjad veel nii kaugele arenenud. Pärast julgesin ma veel pakkuda ennast homseks lõunakõnelejaks. Siiani on seda teinud ainult õpetajad, aga kuna mu bogruppe juht on homme mujal liikvel, palus ta kellelgi meist seda teha. Ja ma pakkusin ennast välja. Hull. Pean rääkima endast ja Eestist, valima mingi laulu mida koos laulda.. Ma ei tea, millal ma julgema hakkasin, äkki unemati lõikas mul eile negatiivsed STOP nupud ära?

Ma ei tea, mike ma nii kaootilise postituse tegin…

Võib-olla sellepärast, et ma olen rõõmus.

Väike pilt tänasest ilmast ja Stinest ja pallikesest:

DSC_0032

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s