reede on tantsupäev, laupäev puhkepäev

tere-tere vanakered! Aeg on natuke sõnu pressida. Natuke pressin ka pilte. Pange vaim valmis!

Eilne hommik algas täiesti pööraselt mõnusa Aafrika tantsude ja laulude õppimisega. Loodan siia varsti saada video sellest ettevõtmisest. Siis näete meie hiigelsuure saali ka ära. aga enne peab üks poiss, kelle nime ma ei tea ja praeguseks hetkeks tundub juba imelik küsida, mulle selle saatma.

Edasi läks päev veel mõnusamaks – valmistasime ette intropidu. Meie bogruppe ülesandeks oli ülespanna tantsuplatsi valgustus. Imeline, kuidas siin viitsitakse asjadega vaeva näha. Keegi ei nurise (lahe sõna) millegi üle ja kõike tehakse südamega. Pidude korraldus meeskond genereerib juba uut pidu, kust ei puudu ka teema ja mäng. Plaanime teha 20.teemalist krimkat. Ideid jookseb nagu Keila-Joa kosest.

Ettevalmistused tehtud, algas enda sättimine. Sest kes siis peole dressidega läheb. Samal ajal sain end Lotaga natuke eesti keeles väljendada. Olen väga aldis teie kõigiga skypeima! Pakkuge ainult välja!

Kleidid seljas, huulepulk määritud, hüppasin pidustustesse. Algas kõik piduliku õhtusöögiga:

DSC_0027

Marc, Jonas ja Christoffer:

DSC_0032

Peolt ei puudunud ka etteasted: (meie Süüriast pärit Agid, kes ei oska inglise keelt ja mina unustan selle kogu aeg ära.)

DSC_0041

Lisaks toimus ka ohtralt mänge. Ühe võitis ka meie grupp! Vana hea “maas tohib olla 3 kätt, 7 jalga, 1 pea ja 2 küünarnukki”. Kas pole mitte tore! Lisaks toimus veel tšillivõistlus:

DSC_0059

Ja veel palju mänge, aga nende teada saamiseks peate minuga skype’i teel ühendust võtma! (kaval nipp eks)

Pärast ametliku osa lõppu algas disko, trall, suhtlus, muhtlus ja ohtrad kaotused lauajalgpallis! Vabandaksin kõigi ees, kes minuga meeskonda pidid jagama.

Hommikul kogunesid inimesed söögisaali. Mõni oli endale öö jooksul saanud kauneid tätoveeringuid Islandi Siggilt. Söödi hommikusööki, muljetati õhtut ja hakati koristama. Mina aga läksin Frangiga kööki jääkotti otsima, et enda pisut väänatud saanud jalale ravi anda. (emal ja isal palun mitte ahastusse langeda, tegu on vaid väikese vigastusega, mis oleks võinud ka Eestimaa pinnal juhtuda!) Koristamist pidin nagu lollakas pealt vaatama. Väga ebamugav, ei soovita kellelegi.

Jääkott tagasi külma visatud, läksin kõrvalmajast madratseid tassima. Miks? Muidugi sellepärast, et ühest ruumist tehti kinosaal! Kõik väsinud elanikud visasid end madratsitele ja hakkasid “Wall-e” filmi vaatama. Mina jäin aga silma pilgutades magama ja magasin järgmised kolm tundi. Nüüd on teada, et vaatan ööläbi lakke või filmi.

Õed lemmikud: Margrete ja Franja. Franja on ühtlasi ka minu toakaaslane. Miks lemmikud? Sest meenutavad mulle olemuselt minu ja Elisabethi vahelist suhet. Margrete on pildil vasakul ja noorem kui Franja. Tema on ka see tüdruk, kes võitis esimesel päeval nimemälu võistluse.

DSC_0030

Siiani on jätkunud vaikne lebola ja mõnulemine. Homme minnakse kinno, aga rahvusvahelised jäävad mängust välja, sest vaadatakse rootsikeelset filmi taanikeelsete subtiitritega. Milline rassism.

Selle mõttega jätan teid järgmist postitust ootama.

Baibai!

ANNAKR

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s