nädal täis

Vanemad on rääkinud mulle, et mul läks väga kaua aega enne, kui rääkima hakkasin. Ja kui hakkasin, hakkasin lausetega ja enamvähema mõistlikku juttu. Justkui oleks enne vaadanud, kuidas teised räägivad ja siis hakanud alles ise pihta. Samamoodi vaatasin enne, kuidas mingit puslet kokku pannakse ja hakkasin alles siis ise proovima.
Täna trennis sain aru, et see omadus pole mul veel kuhugi kadunud. Mulle meeldib teha asju, mida ma oskan ja kuulata laule, mida ma tean. Aga selle jaoks, et teha trikke, mida oskan, peab neid ju enne õppima. Ja nüüd siin ma õpin ära kõik asjad, mida ma juba 20 aastat “õppinud” olen.

See oli postituse filosoofiline pool. See on ka ju vajalik.

Praegusest hetkest on saanud siin oldud täpselt nädal. Kui mind vastu võttis Frank, siis nüüd istume jälle kahekesi. Mina ootan skype’i kõne ja frank teeb ilmselt mingeid tähtsaid saksa asju.
Esimese nädala kokkuvõte: hea otsus, hea on olla, head inimesed, hea söök, hea treening, hea elu.

Vahel ma tunnen, et ma olen anonüümsete veidrike miitingul. Ja see on väga mõnus, sest ma olen järelikult täpselt õiges kohas. See võis kõlada imelikult, aga mulle tõesti meeldib, kui ma näen, et inimesed ongi normaalsed, kui nad on ebanormaalsed.

Täna saatsime ühe tüdruku, kellel on ta isa neer, haiglasse, sest tal pole immuunsüsteemi ja ta palavik ei tohi tõusta üle 38,5. Täna õhtul see aga tõusis. Mõnus oli see, et keegi ei hakanud paanikast hüppama. Tugigrupp istus kiirabi ootamise ajal lihtsalt laua taga ja tegi maailma üle nalja.

See on tänaseks kõik.
Baibai!
Female Kr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s