on esmaspäev

On esmaspäev. Tänane päev on lõppenud. Minuni on jõudnud kerge peavalu ja ebamugavus kurgus. Loodan nad kiiresti seljatada ja panen õue minnes soojemalt riidesse. Väga ebameeldiv, loodan, et ühtegi päeva haiguslehel ei pea veetma. Praeguseks on juba parem, kui oli päeval.
Mis veel? Meie seltskonnast lahkus üks tüdruk. Ta oli väga vähe aega. Maksimaalselt nädala ja siis jäi haigeks ja äkki tuli teade, et ta ei tulegi enam tagasi. Ise põhjendas seda nii, et tahab tsirkust teha ainult enda lõbuks, mitte võtta tsirkust kui õpingut.
Teine teade on natuke positiivsema alatooniga – bänd Brazlandic Denstonians on kogumas kuulsust. Täna salvestasid nad enda esimest singlit nimega “Midagi”. Koosseisu kuuluvad Mauricio, Jakob, Sigurdur ja Anna Kristin ja salvestusmeeskonnas olid Ulriki käe all õppivad helirežissöörid (ma ei tea, kas see on õige sõna, aga google translate andis lydtehnikerile sellise vaste). Loodan ühel ilusal hetkel saada selle failigi ja kui on väärt jagamist, siis uskuge mind – jagan. Üleüldse tahaksin rohkem jagada aktsioonis pilte ja videosid jm, aga alati kui aktsiooniks läheb, olen ma ju aktsioonis ja ei saa seda olla kaamerasilma läbi. Mõistate? Mõistate.

Õhtusöögil ühinesid meiega täna Toftlundi linna elanikud. Kokku tuli neid 60. Minu ülesanne oli naeratada ja noogutada, sest nad eelistasid kõneleda enda emakeeles, mitte minu omas. Ja minu arust on see väga kummaline…

Tänavune nädal on tsirkusemaastikul paarisakrobaatikale pühendatud. See tähendab, et saab turnida! JeejeeJEE!

JEE!

ei oskagi teisiti oma tundeid väljendada.

On nii mõningaid uudiseid veel, aga ei taha ette rutata, sest siis ei lähe asjad tavaliselt tõeks. Loodan ühel hetkel neist kui reaalsusest rääkida.

Ongi kõik. Pilte pole. Kahju küll, aga pole midagi teha.

AnnaKri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s