oli ka aeg

no mida mida. Pole teid juba pea nädal aega postitustega kostitanud. Nüüd tuleb natuke juttu, natuke pilte ja natuke ehk ka midagi muud.

Esmaspäevasest haigusest on välja arenenud teismelise poisi häälemurde kulminatsioon – mu suust ei kõla mitte ühtegi stabiilset sõna. Hääl on vist asjad pakkinud ja Eestisse tagasi sõitnud. Kui kusagil näete, palun saatke tagasi! vajan teda!

Neljapäeval võtsin tervise tõttu vaba päeva. Hommikul magasin pikemalt ja tantsutunnis käisin lihtsalt kõrvalt vaatamas. Uni ja puhkus mõjusid väga kosutavalt ja reedeks oli tervis tagasi. Aga reedeti on teatavasti pidupäev. Pidupäev=tantsupäev=palavus ja väsimus=värske õhu vajadus=õue minek=haiguse korjamine. Ja nii olen jõudnud ringiga tagasi. Täna magasin jälle pikalt ja ainus kaebus on hääle äraolek. Muidu olen peaaegu terve.

Õhus keerlevad esimesed draamad ja gossip liigub tornaado kiirusel. Aga ega mina neid eestisse levitama ei hakka. Pealegi pole teil eriti põnev lugeda, et x-le meeldib y, aga z arvab, et see on nõme, sest x peaks hoopis w-d vaatama. Seega jätan teid suhetest välja.

Tsirkusetrennides areneme. Valmistume juba tasapisi lõpuetenduseks, mis praeguste eelduste kohaselt paistab tulevat AMAZING!

Eile õhtul istusin rahulikult oma voodil, kuulasin, kuidas teised pidutsesid, aga olin ise liiga väsinud, et pittu joosta. Just hakkas lõppema täielikult ajuvaba film, mida vaatasin ja olin juba valmis suikuma unne. Aga siis tormasid tuppa sisse chris, franja, margrete ja thoger ja mind tõmmati väevõimuga toast välja. Ja nii see läkski, tagasi voodisse sain alles pool 5. Aga see oli äärmiselt hea otsus. Sain natuke rohkem suhelda inimestega, kellega polnud enne kokku puutunud. Sain palju positiivseid impulsse. Jess!

tahate pilte? Saate! Kolmapäeval toimus Elektroonilise muusika õpilaste kontsert. Imelikul kombel on mulle hakanud üha rohkem ja rohkem see huvi pakkuma. Olen muidu olnud alati klassikalise muusika tekitamise pooldaja, aga siin teevad mõned küll väga ilusat muusikat. Ei peagi mingi instrumendi valdaja olema, et muusikat teha.

DSC_0032

Reede hommikuti on meil alati hommikusöök bogruppides. Igal grupil on oma koht, kus kohtuvad. Meie kohtume peahoone kõrval teatrimajas. Ja iga nädal teeme pilti maja juures. et vaadata, kuidas aastaajad muutuvad.

1374857_10205090811704233_8128380904684205318_n

Kõige lähemal on sigurdur; esimeses reas vasakult – Chris, Agid, Jakob; teises reas vasakult Hartvig, Anna, Franja, AnnaKr, Dominique; viimases reas vasakult Rohan ja Marc.

Reedel oli ka pidu. Riietuda oli palutud vastassugupooleks. Muidu ekraanilt vaadates või pilte vaadates pole see nii naljakas, aga kui tuttav noormees ilmub äkitselt sellisena tantsuplatsile:

DSC_0085

siis on ikka nalja nabani.

Peole tuli külalisena ka üks uus poiss, keda keegi polnud varem koolis kohanud.

DSC_0068

Tundus tore, aga ma temaga eriti ei suhelnud. Laupäeva hommikul oli ta aga kuhugi kadunud.. Müstiline.

Lõpetuseks annan teile pildi meie treeningsaalist:

DSC_0048

Kell helises! Aeg on õhtusöögiks!

Kallikalli! Anna Kristin!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s