100 kätekõverdust, 200 kõhulihast, 300 kükki, 200 kõhulihast teise meetodiga, “100” lõuatõmmet. kõiki veel 10 korda ja jooks

Täna hommikul ärkasid kõik tsirkuseõpilased teadmisega – täna ootab meid ees pealkirjaks olev iludus. Hommikulauas arutati veel, kas see on Frangi nali või tõsi. Inimesed sõid aeglaselt hommikusööki ja nautisid viimaseid higivabu hetki. Siis kogunesime treeningsaali. Endiselt polnud kindlad, kas Frank tõesti paneb meid nii palju kükitama ja käsi kõverdama. Äkki on tegu hoopis 100 koogi, 200 jäätise ja 300 pizzaga? Ei, tegu oli siiski füüsilise pingutusega. Aeglaselt ja rahulikult soojendasime üles liigesed. Mängima pandi muusika ja 123 mindi tegevusse. Kõik tehtud, jäi üle veel 100 lõuatõmmet. See on aga võimatu ka suurele musklimehele, seega igaüks tegi nii nagu sai – toolilt hüpates või kellegi abiga – tähtis oli teha 100. Ja seda ka kõik tegid. esimesed lõpetajad olid aga nii hasardis, et tegime kõike veel 10. Ja siis ei olnud enam ühtegi väsimuspiiska – hakkasin veel mööda saali ringe jooksma. Frank pidi vastu jooksma ja peatama, et ma end hulluks ei treeniks.

Kahjuks läheb ta aga kolmeks nädalaks enda kodulinna Berliini. Meile tuleb žongleerimist õpetama iirlane Declan. Tore küll, aga žongleerimine on ju igav. Igapäevaseid jõutrennimaratone peame ka ilma Frangita tegema hakkama.

Muidu, nagu arvata oskate, on kõik endiselt hästi. Kevad läheneb ja päevad lähevad pikemaks. DSC_0075 DSC_0079

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s