võiks ju kirjutada

Vaadelgem seda, et ma iga päev ei kirjuta, kui head asja. See tähendab, et mul on teha muud, kui sõnu toksida.
Probleem tekib muidugi siis, kui tahaks sõnu toksida, aga enam pole meeles, mis kõik toimunud on pärast viimast toksimist.
Nädal aega on siin üheaegselt meeletult pikk ja meeletult lühike. Kui õed Henrichsenid eelmisel nädalal üheks ööks ära käisid ja siis tagasi tulid, oli muutunud kõik. Ja neil oli tunne, et nad on ära olnud väga kaua. Aga samas möödus nende äraolek nipsu kiirusel. Kuidas seda seletada?
Nii…
Reedel oli meil terve kooli kokkutulek. Arutasime muresid, võimalikke muresid, lõppenud muresid. Näiteks – kesmikskuidasjakellega varastas Christilt 800kr (u 120 eurot)? /Keegi ei tea. Keegi teab, aga ei ütle ja tagasi ka ei taha anda./ Kas teemapidusid on liiga palju? /selgus, et ja, aga tegelt ju ei, inimesed!/ Kas inimesed peaksid alati arvestama, et seltskonnas on TKMVI e taani keelt mitte valdav isik? /jaaa jaaaa jaaaa! ja asjad tõesti on natuke paranenud!/ Kuidas võimalikult vähe murda üsna tobedalt reguleeritud lõunasöögitraditsioone? /oh, lõputu vaidlus, mille seletamiseks pean kasutama liiga palju termineid nagu “tak for med” ja “samle” ja “lisakauss” ja “messages” ja ma ei soovi hetkel teid sellega vaevata.

Muidu oli reedel ka meil valentinipäeva pidamine. Ja see oli küll supervahva. Kõik, kes tahtsid osaleda, loositi paaridesse. Ja nii oli terve päeva vältel etteasted erinevatelt paaridelt – mõned laulsid üksteisele, teised tõid lilli, mina lugesin taanikeelse tekstikese. Tralli jätkus 00.00ni ja siis läksid kohtunikud otsust tegema. Ja muidugi mõista võitsid Franja ja Thoger, kes mängisid mängu reeglite järgi “go big or go home”.

Laupäev oli nii mõnus, et ma isegi ei hakka rääkima. Mina oleksin võinud veel tunde staadionil istuda. Aga ilmataat saatis meid tubadesse.

Pühapäeval käisin väga pikal jalutuskäigul. Jalutasin linnast välja ja linna sisse tagasi ja surnuaial ja metsas ja järve kaldal ja tänavatel. Täitsa kohe elangi väikses Taani linnas. Mõnus ju!!!

nädala algust on küll väga raske meenutada. vabandust.

Yes Woman

Estonia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s