what a day

tänasele hommikule mõeldes tundub, nagu see oleks olnud üleeilne hommik. Ma armastan seda tunnet.

Mis siis täna kõik toimus? Esiteks. Mis toimus eile? Jah, kohale imbusid uued inimesed. Nii umbes 10-15 inimest ühines meie grupiga. Ja meie ülesanne oli nende olemine võimalikult mugavaks teha. Naeratada ja aidata ja rääkida ja poputada. Seda me ka hoogsalt tegime. Enamvähem. Palju sarnasusi meie esimeste päevadega. Samad laulud lauluraamatust ja sama meeleolu. Lihtsalt nüüd on see mõnusam, sest pole pidevat hirmutunnet. Tõtt öelda läks see koht uute tulemisega kodusemaks ja vabamaks. Minu jaoks vähemalt. Inimesed, kes laupäeval veel tundusid kauged, olid pühapäeva õhtul palju lähedasemad. Loodetavasti saavad uued ka kiiresti sellesse vibe’i.

Täna esitlesid kõik alad enda tehtud asju. Elektroonilise muusika viljelejad rokkisid täiega! Muidugi teised ka! Aga midagi mulle selle grupi ja ala juures nii väga meeldib. Ei suuda ära oodata valikainete aega (algavad 2 nädala pärast), et valida endale EM ehk electronic music ehk elektrooniline muusika. See on võimaluste maailm.

Teatri etteaste oli väga huvitav ja sain uhkust tunda oma toakaaslase üle. Jess!

Muidugi õhtustaarid olid tsirkuseõpilased.

DSC_0072 DSC_0092 DSC_0118 DSC_0120 DSC_0131

Mina esinesin esimest korda kurikatega žongleerimisega ja sain isegi hakkama. Asi filmiti üles ka. Kunagi ehk saan enda kavakest näidata ka. Inimestele meeldis. Nende sõnul vähemalt.

Õhtusöök kulges viperusteta ja pärast läksime taani tantse tantsima. See oli äärmiselt meeldiv. Sai joosta ja tantsida rahvatantse ja tutvuda uute inimestega. Hiljem kogunesime veel kokku, et kõik saaksid enda kohta paar lauset öelda. See oli tore. See, et kirjutasin nii igava lause nagu “see oli tore”, tähendab, et ma olen väga väsinud. Ma olen vägaväga väsinud.

Head ööd.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s