Marina di Gioiosa Jonica

See pilt on pärit googlist, sest mul endal pole kaamerat kaasas.1910news

Ma sattusin Itaaliasse. Kuidas?

Mind kutsus sõber Eik. Ütles ükspäev, et läheb paari vana sõbraga Itaaliasse “festivalile” ja neil on koht vaba. Jah, ma otsustasin 2 sekundiga liituda. Itaalia saapanina, etenduse tegemine, inimestega tutvumine ja pea kõik makstakse kinni.

Mis siin toimub?

ujumine. Kõiges. Kultuurides, ookeanis, mõtetes, naerus. Tänane hommik algas eestlaste tantsu workshopiga ja hiljem tegid Eik ja kaks taanlast Fanny ja Caroline füüsilise teatri workshopi. Eile saime slovaklastelt breiktantsu ja homme hakkame soomlastega tsirkust ja joogat tegema. Söögikorrad toimuvad suure traditsioonilise Itaalia pere suures söögihallis. Söögikord kestab 2 tundi, sest Itaalia. Kui mina olen tuntud hilineja, siis Itaallaste seisukohalt olen ma vägagi punktuaalne.

Miks see linn?

Siia linna kutsuti meid, sest selles linnas puudub kultuur. Ja meie tulime siia natuke kultuuri tooma. Inimesed lehvitavad meile rõdudelt ja meie hüüame aga muudkui erinevaid itaaliakeelseid tervitusi. Selles linnas puudub turism kui selline. Ühes poes on natuke postkaarte ja teises poes paar suveniiri, aga üldiselt ei vaevu keegi inglise keeles rääkima ja meie oleme nende jaoks nagu teiselt planeedilt. Ja see teeb kõik veel paremaks. Õige Lõuna-Itaalia.

Mis on eesmärk?

Teha tänaval (meres, vaatetorni ääres jne) etendus. Slovaklaste, eestlaste, taanlaste, soomlaste ja itaallastega (ja ühe norrakaga). Ühendada tantsu, tsirkust, füüsilist teatrit, muusikat, breiki ja teha mere müütidest show kohalikele. Eelarve on põhimõtteliselt olematu, seega kasutame liiva ja kuud ja kõike muud (väike luuletus).

ühel hetkel tuleb pilte ka. Ma praegu lõpetan, mul on wifi üledoos juba nendest 20st minutist, mis ma siin sees veetnud olen.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s