there’s no song that we all know, so we’re singing something ran-ran-ran-ran-rannndooom!

Nii, teil on küsimusi? Pole? mul vastusi on sellegipoolest. Ja ka veidi pilte. Ma olen Berliinis. Korter on olemas, aga sissekolimine toimub alles neljandal septembri kuupäeval. Mina aga sõidan siis juba tagasi Eestimaale, et sealt edasi Iisraeli poole liikuda. Ja no siis tulla tagasi Saksamaa valdustele.

Ma olen liikunud ühest sõbra-sõbra juurest teise sõbra-sõbra-sõbra juurde ja ostnud 1 euro eest kõvasti kohvi. Laulnud tänaval improviseeritud laule ja rääkinud elust ja selle olust. Korra üritasin Taani hääletada, aga esimeses hääletuspunktis kutsuti mind parasiidiks ja seisin seal 3 tundi, seega jätsime pooleli ja suundusime tagasi linna.

Igatsen püsivat kodu ja kööki, kus saab kokata. (Ja kohe, kui igatsema hakkasin, sain ööbimiskoha Kubener str. koos kasutatava köögiga ja ülimõnusa atmosfääriga.) No ja nüüd olen siin reedeni. Hetkel keeb tatar ja nii. mõnus on, ainult enda kodu on puudu. Aga ta on juba käega katsutav, seega ei muretse.

Ka tööotsingud kulgevad mõnusalt. Võinoh, vaikselt. Aga lootust on. Ühe tööotsa tegin juba Eesti kohvikus Jää-äär. Olin lahtisel mikrofonil korraldaja ja õhtujuht.

Kõigeks on lootust üldiselt. Lihtsalt kaasahaaratavast toidust olen väsinud.

panin paar pilti ka hulka, silmale ka midagi.

Ega mul väga rohkem midagi öelda ei olegi. Üritan elada, nagu kõik inimesed sellel planeedil. Vahel õnnestub paremini, vahel halvemini. Praegusel momendil on küll kõik üsna tips-tops.

piltidelt üldiselt muid inimesi kui mind, Eyvindi või Larsi pole mõtet otsida. Me olemegi need hullud, kes üritavad Berliini kolida. Ühtlasi oleme moodustanud bändi. Isegi nimi on olemas. Ja isegi esinenud oleme. Küll põhiliselt tänaval, aga ühe esinemise tegime ka Jää-ääres. Aga küll te veel Equal E Lostist! kuulete…

Nojah. olgu nii. jääme siis praegu sellega.

Ilusat 1.septembrit. ja mõelge vahepeal asjaolule, et 1 aastaga võib muutuda palju. Eelmine aasta samal ajal olin ma draamafestivali laval “Merimeest” mängimas. Iga aasta uues kohas, uues olukorras. põnev vähemalt eksole.

kohvi

kollagelarsheyvind mina DSC_0058_Fotor sushibreakfast

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s